İletişim Ürün ve Çözümleri

İletişim Ürün ve Çözümleri

2009 yılından bu güne iletişim sistemlerin öncü firması olan Karel A.Ş.'nin yetkili satış ve servisi olarak hizmet vermekteyiz. Telekomünikasyon sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden deneyimli kadromuz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere, otellere, kamu kurum ve kuruluşlarına telefon santralleri ve iletişim teknolojileri konusunda satış ve teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Verdiği kaliteli hizmet ile çok kısa sürede sektöründe öncü firmalardan olmayı başaran işletmemiz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Logotel A.Ş. Karel Yetkili Servisi Telefon Santralleri   /   Telefonlar   /   Çağrı Merkezleri
Data Network Çözümleri

Data Network Çözümleri

Teknolojinin hızla ilerlediği çağımızda işletmeler ve kurumlar için bilgiye hızlı ve güvenli bir şekilde erişmek çok önemlidir. Aynı zamanda bilgi gizliliği, önemli bilgilere yetkisi olmayan kullanıcıların erişememesi de oldukça önemlidir. Logotel A.Ş. pekçok büyük ölçekli işletmenin yanında kamu kurumlarına da data network hizmeti vermektedir. Müşterimizin ihtiyaçlarına, bilginin gizliliğine ve riskine göre projelendirme ve kurulum çalışmaları yapmaktayız. Kurulum sonrası sunucularınızın, bilgisayarlarınızın ve tüm çevre birimlerinizin iletişim içerisinde çalışıp, bilgilerinize daha güvenli ve hızlı erişmek için bir telefon uzağınızdayız.
HES Cabling System   /   Lande   /   Samsung   /   Canovate   /   Lg   /   Unifi   /   Ttec   /   Hp   /   Tescom
Güvenlik Ürün ve Çözümleri

Güvenlik Ürün ve Çözümleri

Güvenlik kameraları, hırsız alarm sistemleri ve apartman konuşma sistemleri ile ev ve iş yerleriniz artık daha güvenli. Güvenliğiniz için ev ve iş yerinize ücretsiz keşif çalışması yapıyor ve size en uygun ürünleri uygun fiyatlarla kuruyoruz. Her ay kullanım bedeli ödemediğiniz, gözünüzün arkada kalmayacağı güvenli ortamlar yaratıyoruz.
Karel   /   Samsung   /   Hikvision   /   Lg